oldie

Algus

Andevise elu algas 1989.a Leiutajate ja Ratsionaliseerijate Ühingu Eesti Vabariikliku Nõukogu ning Eesti Maapanga ühisprojektina. Tegevust alustati aastal 1990. Esmaalgseks fookuseks oli pangasüsteemide loomine.

Virosoft

Alates 1993 keskendusime personali, tööajaarvestuse ja palga programmide arendamisele Eesti suurte ja keskmiste ettevõtete jaoks. Üks meie esimestest klientidest oli (ja endiselt on) Eesti Telekom ning nüüd Virosoft klientide arv on liigi 40. Kui otsid tööriista personali juhtimiseks, töötajate aja ja tulemuste arvestuseks või palgaarvestuseks - külasta Virosoft’i kodulehe www.virosoft.ee et saada rohkem selle võimalusest teada.

virosoft2
tailored2

Tulevik ja erilahendused

Tänu meie kogemustele personaliarenduses, tootmises, logistikas ja laiale tööriista portfellile on meil võimalus pakkuda iga kliendile IT-lahendust vastavalt tema vajadustele ja eelarvele. Oleme alati püüdnud panna kliendi soovid ette ning kindlustada et süsteem oleks unikaalne ja mugav ning et projekt jääks ning tähtaegade kui ka eelarve raames. Hetkel keskendume kõige rohkem klientide personalispetsialistide elu mugavamaks tegemisele ning siseveebi portaalide loomisele.

Meeskond

Andevise meeskond on üks suur perekond ning rohkem kui pool meie töötajatest on olnud ettevõttes üle 10 aastat ning omavad üle 20 aastat infosüsteemi arendamise kogemust. Vanad kalad hea meelega jagavad noorematele liikmetele enda teadmised ja need toovad endaga kaasa (tihti TTÜst) meile teadmised uutest tehnoloogiatest ja trendidest. Kui sul on arendaja sees ning ta otsib endale uut väljakutset võta meiega ühendust! Me saame tihti pakkuda ning täistöökohaga kui projektipõhist tööd.

team2
part

Meie partnerid

Oleme liigi 20 aastat olnud Oracle www.oracle.com ja Microsoft partner ning kasutame nende tehnoloogiad erinevates projektides. Pakume meie klientidele infoturbe lahendusi McAfee (Intel Security Group) McAfee (Intel Security Group) platvormil nn viirusetõrje, tulemüürid, DLP, SIEM jpt. Meie pikaajaliseks usaldusväärseks majutuspartneriks on Võrguvara ja elektrika ja infrastruktuuri projektides töötame tihti on Digilux Elektriga.