oldie

Algus

Andevis alustas tegevust 1989.a Leiutajate ja Ratsionaliseerijate Ühingu Eesti Vabariikliku Nõukogu ning Eesti Maapanga ühisprojektina. Äritegevust alustati 1990a. Esmaalgseks fookuseks oli pankadele infosüsteemide loomine.

Virosoft

Alates 1993a. keskendusime personali, tööaja ja palgaarvestuse programmide arendamisele Eesti suurte ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks. Üks meie esimestest klientidest oli (ja on endiselt) Eesti Telekom ning nüüd on Virosoft'i klientide arv ligi 40. Kui te otsite endale sobivat tööriista personali juhtimiseks, tööaja ja tulemuste arvestuseks või palgaarvestuseks, siis soovitame teile Virosoft'i. Külasta Virosoft’i kodulehe www.virosoft.ee et saada rohkem teada selle tarkvara võimalusest.

virosoft2
tailored2

Tulevik ja erilahendused

Tänu meie kogemustele sobivate lahenduste pakkumisel personaliarenduses, tootmises, logistikas ja laiale tooteportfellile, on meil võimalus pakkuda igale kliendile IT-lahendusi vastavalt tema vajadustele ja eelarve võimalustele. Me oleme alati püüdnud panna kliendi soovid ja vajadused esikohale. Tagada, et loodud süsteem oleks unikaalne ja mugav kasutada ning projekt teostatakse kokkulepitud tähtaegade ja eelarve piires. Hetkel keskendume kõige rohkem oma klientide personalispetsialistide elu lihtsamaks tegemisele ja siseveebi portaalide loomisele.

Meeskond

Andevise meeskond on kui üks suur pere ja rohkem kui pooled meie töötajatest on töötanud ettevõttes üle 10 aasta ning omavad üle 20 aasta infosüsteemide arendamise kogemust. Vanad kalad jagavad hea meelega noorematele meeskonna liikmetele oma teadmisi ja noored toovad endaga kaasa (tihti TTÜst) meile teadmisi uutest tehnoloogiatest ja IT trendidest. Kui sa oled tarkvara arendaja ja otsid endale uut tööalast väljakutset, siis võta meiega ühendust! Me saame tihti pakkuda võimalusi töötada nii täistöökohaga, kui ka projektipõhist koostööd.

team2
part

Meie partnerid

Oleme ligi 20 aastat olnud Oracle www.oracle.com ja Microsoft partner ning kasutame nende tehnoloogiad erinevates projektides. Pakume oma klientidele infoturbe lahendusi McAfee (Intel Security Group) McAfee (Intel Security Group) platvormil nn viirusetõrje, tulemüürid, DLP, SIEM jpt. Meie pikaajaliseks usaldusväärseks majutuspartneriks on Võrguvara ning elektri ja infrastruktuuri projektides teeme koostööd Digilux Elektriga.