Eesti Telekom

Üks Eesti suuremaid ja edukamaid ettevõteid on ligi 15 aastat juhtinud oma personaliprotsesse koostöös meiega. Nii Elion, EMT, kui Microlink on järginud alati parimaid personalijuhtimise praktikaid ja otsinud lahendusi personali, koolituste, palga ja muude seotud protsesside parendamiseks. Virosoft on mugavalt integreeritud teiste erinevate tarkvarade ja lahendustega, mis vähendab oluliselt käsitööd.

tel
jkt

Tallinna Jäätmekeskus

Kui Tallinnas otsustati alustada linna poolt korraldatud jäätmeveoga, siis oli ainult kaks ettevõtet, kes julgesid pakkuda omapoolset visiooni ja lahendust sellise süsteemi loomiseks. Andevise pakkumine oli edukas ning me andsime ennast parimat, et luua linnale hea tööriist jäätmeveo korraldamiseks. Lai funktsionaalsus ja mitmekülgne liigipääsude süsteem annab linnakodanikele, Tallinna Jäätmekeskusele ja jäätmekäitlejatele ühise platvormi jäätmekäitluse protsessi haldamiseks.

Maxima

Maxima kuulub Eesti suurimate tööandjate hulka ja sellega seoses on hästi toimiva personali ja palgaarvestuse tarkvara valik meie jaoks väga oluline. Virosoft'i eelistamise põhjuseks on olnud paindlikkus, mida Andevis näitas enne tarkvara juurutamist, valmisolek parendada Virosofti vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Samuti hindame me seda, kui mugav ja kiire on Virosofti klienditugi, mida me kasutame pea iga päev ja kui kiiresti suudavad nad kohaldada meie poolt soovitud muudatusi. Tänu Virosoftile saavad meie üle 3000 töötaja palga ja preemia kätte iga kuu õigel kuupäeval.
Elza Niglas, Personalijuhtimise osakonna direktor

maxm
emta2

ЕМТА

Euroopa Liidu integreeritud protsessid nõuavad hästi palju riikidevahelist koostööd k.a. infosüsteemides oleva informatsiooni osas. Üks tähtsamatest süsteemidest EL äritegevuse jaoks on VIES – VAT Information Exchange System, mille oleme loodud ja juurutanud Eestis, Lätis ja Sloveenias. Süsteem ühendab informatsiooni EL liikmete maksuametites ning võimaldab info vahetust ekspordi- ja imporditegevuste analüüsimiseks. Lisaks on see tõhus tööriist käibemaksu pettuste ennetamiseks.

Tallinna Keskkonnaamet

Tallinna Keskkonnaametil on hoolduses üle 300 mänguväljaku, mille kvaliteetne ja õigeaegne hooldus on kohustuslik ja tähtis meie laste heaolu ja vanemate meelerahu tagamiseks. Koostöös Keskkonnaameti spetsialistidega oleme loonud mugava hoolduskeskkonna, mida tellija ja hooldaja kasutavad informatsiooni vahendamiseks ning mängväljakute arvestamiseks. Lisaks sellele et vähendada käsi- ja pabertööd oleme loonud mugava hoolduserakenduse Android mobiilidele, mida hooldajad kasutavad hoolduste tulemuste registreerimiseks reaalajas.

keskkonnaamet
perh2

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Lisaks sellele et Regionaalhaigla on pikaajaline Virosofti kasutaja ning usaldab meie tarkvaral maksta palka üle 3000le töötajale – arstidele, õdedele ja teistele töötajatele, kellel on üle 20 erinevalt maksustava valveliigi, on nad valinud meid oma koolituskeskuse partneriks. Virosoft'i on kasutatud nii oma töötajate koolitamise eelarvestamiseks, plaanimiseks ja läbiviimiseks kui ka koolituste müügiks teistele asutustele veebilehe kaudu.

Trafotek, Eesti Pank, Eltel Networks, Norma, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Äripäev, Meriton Hotels, Tallinna Ülikool, Hilding Anders Baltic, Nordecon, Tallinna Lennujaam, Tartu Ülikooli Kliinikum, Ida-Tallinna Keskhaigla, K-Rauta, Fortum, Kalev, jpt