Eesti Telekom

Üks Eesti suurematest ja edukamatest ettevõtetest on liigi 15 aastat hoolinud enda töötajatest meiega. Ning Elion, kui EMT, kui Microlink on alati jälginud parimaid personali praktikaid ja otsinud viisid personali, koolituste, palga ja muu seotud protsesside parendamiseks. Virosoft on mugavalt integreeritud erinevate teiste tarkvaradega ja lahendustega, mis vähendab käsitööd märkimisväärselt.

tel
jkt

Tallinna Jäätmekeskus

Kui Tallinnas oli otsustatud alustada korraldatud jäätmeveoga, ainult kaks ettevõtet julgesid pakkuda visiooni sellise süsteemi loomisele. Andevise pakkumine oli edukas ning me andsime ennast parimat et luua linnale hea tööriist kodaniku jäätmeveo korraldamiseks. Lai funktsionaalsus ja mitmekülgne liigipääsu süsteem annab kodanikele, Tallinna Jäätmekeskusele ja jäätmekäsitlejatele ühise platvormi jäätmekäsitlemise jaoks.

Maxima

Maxima kuulub Eesti suurimate tööandjate hulka ja sellega seoses on personali ja palga tarkvara valik hästi oluline.Valiku põhjuseks on olnud see paindlikkus, mida Andevis avaldas enne juurutust ja kui valmis nad olid parendada Virosofti vastavalt meie nõuetele. Samuti me hindame seda, kui mugav ja kiire on Virosofti klienditugi, mida me aktiivselt kasutame iga päev ja kui kiiresti nad suudavad kohaldada meie muutuste soovid. Tänu Virosoftile saavad meie nüüd üle 3000 töötajat palga ja preemiat iga kuu õigel kuupäeval.
Elza Niglas, Personalijuhtimise osakonna direktor

maxm
emta2

ЕМТА

Euroopa Liidu integreeritud protsessid nõuavad hästi palju riigivahelist koostööd k.a. infosüsteemides oleva informatsiooni osas. Ja üks tähtsamatest süsteemidest EL äri jaoks on VIES – VAT Information Exchange System, mille oleme loodud ja juurutanud Eestis, Lätis ja Sloveenias. Süsteem ühendab informatsiooni EL liikmete maksuametites ning võimaldab info vahetust ekspordi- ja imporditegevuste analüüsimiseks. Lisaks on see tugev tööriist käibemaksu pettuse vastu.

Tallinna Keskkonnaamet

Tallinna Keskkonnaametil on hoolduses üle 300 mänguväljakut, mille kvaliteetne ja õigeaegne hooldus on kohustuslik ja tähtis meie laste heaolu ja vanemate meelerahu jaoks. Koostöös Keskkonnaameti spetsialistidega oleme loonud mugava hoolduskeskkonna, mida tellija ja hooldaja kasutavad informatsiooni vahendamiseks ning mängväljakute arvestamiseks. Lisaks selleks et vähendada käsi- ja pabertööd oleme loonud mugava hoolduserakenduse Android mobiilidele, mida hooldajad kasutavad hoolduste tulemuste registreerimiseks reaalajas.

keskkonnaamet
perh2

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Lisaks sellele et Regionaalhaigla on pikaajaline Virosofti kasutaja ning usaldab sellele tööriistale maksta palka üle 3000le töötajatele – arstidele, õdedele ja teistele töötajatele, kellel on üle 20 erinevalt maksustavat valveliigi, on nad valinud meid koolituskeskuse partneriks. Virosoft on kasutatud ning oma töötajate koolitamise eelarvestamiseks, plaanimiseks ja läbiviimiseks kui ka koolituste müügi jaoks teistele asutustele veebi lehe kaudu.

Trafotek, Eesti Pank, Eltel Networks, Norma, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Äripäev, Meriton Hotels, Tallinna Ülikool, Hilding Anders Baltic, Nordecon, Tallinna Lennujaam, Tartu Ülikooli Kliinikum, Ida-Tallinn Keskhaigla, K-Rauta, Fortum, Kalev jpt