Virosoft HRMS

Meie ettevõtte juhtiv toode on ülesehitatud Eesti tublimate personalijuhtide, tööajaarvestajate ja palgaspetsialistide teadmiste ja heade tavade alusel. Iga Virosoft süsteem on juurutatud ja kohaldatud vastavalt kliendi nägemusele ja spetsiifilistele äriprotsessidele. Kui te kaalute uue personalijuhtumise süsteemi juurutamist või otsite inspiratsiooni personalijuhtimise protsesside parendamiseks, siis võtke meiega ühendust või külasta Virosofti kodulehte. Leiame koos teie jaoks sobiva lahenduse.

virosoft2
tailored2

Erilahendused

Tänapäeval on võimalik automatiseerida ning muuta paljusid tööprotsesse mugavamaks ja efektiivsemaks, kasutades sobivaid IT lahendusi. Paljud spetsialiseeritud IT süsteemidest on aga tihti liiga suured, liiga keerulised, liiga kallid jne. Miks mitte tellida erilahendust just teie äri- või tööprotsesside jaoks? Teie teate ju täpselt, mida ja milleks on teile vaja. Viime koos teie meeskonnaga läbi protsesside ja lahenduse analüüsi ning loome teile sobiva tööriista just teie ettevõtte jaoks.

Mobiilsed rakendused

Ajad millal „töö mobiiliga“ oli seotud ainult helistamisega on ammu möödas. Täna kasutavad meie kliendid mobiilseid rakendusi oma igapäevatöös selleks, et rakendada töökohal pakutavaid võimalusi ka kontorilauast eemal olles. Android, iOS ja Windows Mobile – me loome sobiva mobiilirakenduse platvormidele, mida kasutavad teie kolleegid või kliendid.

msanios
sup

IT Hooldus ja Abi

Kui Sinu ettevõtte vajab IT abi, kas sellepärast et IT juhil on liiga palju tööd või ei ole teda palgatud, siis küsi nõu ja abi meie käest. Saame pakkuda lihtsat ja soodsat IT Hoolduse ja Abi teenust vastavalt teie vajadustele ja eelarvele. Veebilehe loomine ja hooldus, serverite majutus, võrkude ja seadmete administreerimine jpm.

Infoturve

Tänapäeval on infoturbe mõiste oluliselt laiem kui Antiviirus ja Tulemüür. Küberrünnakud on tihti hästi läbimõeldud ning suunatud teie ettevõtte või töötajate informatsioonile ja ärisaladustele ligipääsu saamiseks. Mis saab siis, kui keegi varastab teile olulist infot või konkurent saab teie klientide andmed enda kätte? Mis juhtub teie ettevõtte reputatsiooniga, kui kurjategijad panevad ettevõtte kodulehe külastajatele viiruseid jagama? Ma aitame teil luua koostöös partneriga McAfee (Intel Security) ettevõtte infoturbe strateegia, koos eelarve plaaneerimise ja elluviimisega.

mfe2