Virosoft HRMS

Meie lipp laev toode on ülesehitatud Eesti tublimate personalijuhtide, tööajaarvestajate ja palgaspetsialistide teadmiste ja hea tavade alusel. Iga Virosoft süsteem on juurutatud ja kohaldatud vastavalt kliendi nägemusele ja äriprotsessidele. Kui kaalud uue personalijuhtumise süsteemi või otsid inspiratsiooni personali protsesside parendamiseks võta meiega ühendust või külasta Virosofti kodulehe!

virosoft2
tailored2

Erilahendused

Täna on võimalik automatiseerida ning muuta paljud tööprotsessid mugavamaks ja efektiivsemaks kasutades vastava infosüsteemi. Paljud spetsialiseeritud süsteemidest on aga tihti liiga suured, liiga keerulised, liiga kallid jne. Miks mitte tellida erilahendust just Sinu protsesside jaoks? Sina ju tead täpselt mida oleks vaja? Viime Sinu meeskonnaga analüüsi läbi ning loome ning loome ideaalne tööriist just Sinu ettevõtte jaoks!

Mobiilsed rakendused

Päevad, millal „töö mobiiliga“ oli seotud ainult helistamisega on ammu möödas. Täna meie kliendid kasutavad mobiilsed rakendused igapäevases töös, selleks et laiendada enda töökoha kontorilauast väljaspool. Android, iOS ja Windows Mobile – loome rakendust platvormile, mis on kõige levinud Sinu kolleegide või klientide juures.

msanios
sup

IT Hooldus

Kui Sinu ettevõtte vajab IT abi, kas sellepärast et IT juhil on liiga palju tegemist või sest teda üldse ei ole palgatud – küsi nõu meie käest. Saame pakkuda lihtsa ja soodsa IT-Hooldus teenust vastavalt Sinu vajadustele ja eelarvele. Veebilehe loomine ja hooldus, serverite majutus, võrkude ja seadmete administreerimine jpm.

Infoturbe

Täna infoturbe on oluliselt suurem kui Antiviirus ja tulemüür. Küberrünnakud on tihti hästi läbimõeldud ning suunad Sinu ettevõtte või töötajate informatsiooni ja ärisaladustele. Mis saab, kui keegi varastab ning konkurent saab sinu klientide andmeid kätte? Mis juhtub Sinu ettevõtte reputatsiooniga, kui kuritegijad panevad sinu ettevõtte kodulehe viiruseid külastajatele jagama? Koostöös partneriga McAfee (Intel Security) aitame sulle infoturbe strateegia ja eelarve plaanimisega ja elluviimisega.

mfe2