­

Aikido väikelastele

3-4-aastaste laste jaoks on ikka veel üsna raske osaleda Ida-võitluskunstide ja eriti Aikidoga tegeleda. Selles vanuses, lastele, peamisele vormile, mille abil nad õpivad oma võimalusi ja maailm nende ümber on ainult pidev ja aktiivne liikumine.

Lapsed, tänu oma vanusele, peate pidevalt liikuma ja see tugineb sellele, pädev treener peab korralikult korraldama oma spordi- ja aitama neil armastada füüsilist kultuuri.

Selles vanuses peaksid lapsed õppima kuulama oma treenerit, töötama paari ja õppimise füüsiliste harjutuste tegemiseks jõu ja vastupidavuse üldise arengu jaoks, valmistades järk-järgult Aikido tehnika lihtsaid harjutusi.

Kinnisvara ettevalmistamine.

Koolituse ajal õpetab hasartmängu pädev treener lihtsaid lapsi lihtsate, kuid tõhusate propageerimise kompleksidega staatiliste liikumiste, unustamata ja harjutusi käivitanud. Samuti lapsed õpivad suhtlema ja suhelda üksteisega, tähelepanu ja täitmise treener käsklused.

Peaaegu kõigis idapoolsetel võitluskunstidel on distsipliinile palju tähelepanu, nii et see on esimene, mis peaks õpetama oma treenerit, pannes teatud oskusi imikutes.

Eriprogrammide abil tugevdatakse nendes ametialastel lihaste korsett, selge koordineerimine, paindlikkus, tugevus ja hea vastupidavus. Kõik see valmistab neid järgmisele üleminekule järgmisele vanuserühmale, kus aikido edasine uuring on.

Kõik 3-4-aastaste laste treeningud peaksid toimuma mitte rohkem kui kaks korda nädalas 40-50 minutit. Koolituse alguses peaks nende kestus olema minimaalne - see annab neile võimaluse kohaneda klassidega ilma noteerimata. Ja alles õppeaasta lõpuks peaksid nende klassid järk-järgult suurendama ühe tunni jooksul, et läheneda kõrgemate gruppide koolituse kestusele.

Samuti tuleks korraldada õppeaasta lõpus avatud okupatsiooni, kus on kindlaks määratud õpilaste valmisoleku tase programmis. See viiakse läbi selleks, et määrata nende ülemineku valmisolek järgmisele rühmale (4,5-6 aastat), kus nad jätkavad Aikido õppimist ning saada kimono kandmise õiguse saamist.

Pärast 4-5-aastase vanuserühma üleminekut õpilased omavad individuaalseid rünnaku- ja kaitsetehnikate individuaalseid lihtsaid elemente. Aikido tehnikaga hakkavad õpilased tutvuma 7-10-aastaselt tutvuma ja seetõttu algab praegune Aikido 11-14-aastase vanuserühmas uurimist.

Optimaalne võimalus õppimise alguseks võitluskunstide Aikido on 12-13-aastane vanus, kus üliõpilane suudab teadlikult täita Aikido tehnikat ja selle keha on juba valmis keerukamate koormuste jaoks valmis. Kazino ir pieejams plass bonusu piedavajumu klasts visiem lietotajiem, piemeram optibet bonusa kods ir paredzeti ne tikai iesacejiem, bet ari veciem spelu platformas lietotajiem.

17041d0cdf49633c512c2d3018daa6e0