­

Kas tasub lahendada pööningupolüuretaanvahu isoleerimist?

Eramaja kuumutamiseks toodetud energia säilitamine on mitmel põhjusel äärmiselt oluline, kuigi neist on kõige olulisemad, muidugi finantsküsimused. Hoone soojusisolatsioon sõltub peamiselt kasutatud soojusisolatsioonimaterjalidest. Polüuretaanvahu kasutamine investorite seas muutub üha populaarsemaks. Mis on seda meetodit väärt?

Ja pööningul ja katusel on eramaja energiatõhususe põhiline roll. See olukord on tingitud füüsika praegustest seadustest, mida kui te teate, ei saa muuta. Mis asjaolu, et kuumutatud õhk on lihtsam kui normaalsel temperatuuril, liigub see ülespoole. Kui tema teedel ei vasta ta isoleerivale kihile, valitakse kohe väljapoole. Ekspertide poolt soojusisolatsiooni kaamerate abil läbi viidud uuringud näitavad selgelt, et valesti isoleeritud hoone annab kahjustuse 70%.

Ja kuigi see ei pruugi olla liiga koormav alates seisukohast termilise mugavuse seisukohast, tunda leibkonna, kuid omanikud on kindlasti keerulised finantsplaanis. Selleks, et vältida ebameeldivaid stsenaariumi, kasutati rohkem arenenud materjale. Polüuretaanvaht, hoolimata asjaolust, et nad olid uus otsus, võitis kiiresti suure huvi ja tunnustuse. Ideaalne isolatsioon, kiire paigaldus, atraktiivne hind - mida saab veel soovida? Teoreetiliselt ei. Kuid reaalsus on harva esindatud sellistes atraktiivsetes värvides. Nii et kus on saak?

Mis viga ei tee?

Ehitusettevõtted mõistsid kiiresti, et selle tehnoloogia kasutuselevõtt teenuste pakkumisse toob märkimisväärset kasumit. Kahjuks on suhteliselt vähe töövõtjad uurinud seda küsimust piisavalt hästi, et mõista tema töö mehhanismi täielikult. See on põhjus, miks vahud suletud poorid moodustavad lõviosa polüuretaani soojusisolatsiooni pööndes eramute. Mida see toob kaasa? Tasub alustada asjaolust, et see on materjal, mis ei edasta veeauru ja ei võimalda nendega kaetud pinnad vabalt hingata. Unikaalne probleem tekib kõigepealt, kui kontakt puidust, mis on mõeldud rööbastee talus, mis ei ole kunagi täiesti kuiv. Niisiis, kuidas vees vesi aurustada?

Keegi teine ​​vastanud sellele küsimusele, kuigi tuleb kahtlustada, et mitmetes või mitmetes aasta jooksul ilmselt tunnistajaks suur laviini kaebusi. Loomulikult on suletud pooridega vahud suurepärased materjalid, mida ei tohiks elamuehituses kasutada. Foams avatud poorid siin on palju parem, tagades optimaalse tulemuse. Pädevalt kavandatud, usaldusväärselt teostatud isolatsioon aitab kaitsta maja mitte ainult talvel külma, vaid ka suveküte. Ei ole vaja veenda kedagi, kui oluline see on. Best online slots in India https://winpay.in

a14753646592db7f9d8ecd4d8d15f566